Euro.Message madebycat
Sağlık Çalışanları

Cinsel İpuçları

SEKSİN FAYDALARI

SEKSİN FAYDALARI

Bu işi sadece zevk için yapıyorsanız, bir kere daha düşünün. Seksin faydaları düşündüğünüzden çok daha fazla.

Ağrılara Son

Baş ağrınız mı var? O zaman ağrı kesiciyi boş verin ve seks yapın. New York State Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre tutkulu bir seksin beyninizin ağrı reseptörlerine yaptığı etki parasetamolle aynı.

Çikolatadaki Mucize

Her gün bir çikolata sertleşme sorununun önüne geçiyor. Kaliforniya Üniversitesi'nin araştırmasına göre, Günde sadece bir bar çikolata yiyerek kan damarlarınızda yüzde 10 genişleme sağlıyor. Bu, aynı zamanda daha iyi bir ereksiyon ve kalp krizini riskinin azalması demek.

Mastürbasyon Öcü Değil

İşte size prostat kanserine karşı önlem almanın en kolay yolu… Avustralya'daki Victoria Cancer Council tarafından yapılan bir araştırmaya göre, haftada en az üç kere mastürbasyon yapmak prostat kanserine yakalanma riskinizi yüzde 33 azaltıyor çünkü boşalma kanserojen maddelerin prostat bezlerine ulaşmasını önlüyor.

Güçlü Bağışıklık Sistemi

Seks yapmak testosteron salgılıyor. Bu da kemik ve kaslarınızla birlikte bağışıklık sisteminizi kuvvetlendiriyor. Royal Edinburg Hastanesi'nin araştırmasına göre, bu nimetlerden faydalanmak için haftada üç kere seks yapmak şart. Ancak partner bulması tabii ki size kalmış.

Daha Yüksek IQ

Hamburg Medikal Araştırma Enstitüsü'nün çalışmasına göre seks yapmak aynı zamanda beyin fonksiyonlarınızı da hızlandırıyor. Daha ne istiyorsunuz? Hem seks yapacaksınız hem daha zeki olacaksınız!

Diğer Makaleler